Tvorba www stránek

explorer

Pokud již neřešíte otázku, zda si vůbec www stránky pořizovat, anebo máte starší, již neaktuální a nevyhovující www prezentaci se zastaralým webdesignem, tak jste na té správné adrese!

Bez internetových stránek se v dnešní době již neobejdou nejen firmy a podnikatelé, ale ani umělci, osobnosti veřejného života, instituce, ale i jednotlivci, apod. Internetové stránky však nestačí jen „mít“, nebo si tvorbu www stránek jenom někde objednat, ale musí mít zároveň i vysokou vypovídací hodnotu webdesignem počínaje a kvalitně zpracovaným obsahem konče.

Co nabízíme:

• Tvorbu www stránek na klíč
• Profesionální dohled nad všemi etapami zakázky
• Pružné řešení jakýchkoliv požadavků zákazníka

Přípravu pro tvorbu www stránek nechte na nás!

V dnešní hektické a časově náročné době bývá někdy problém udělat si dostatek času na kvalitní přípravu podkladů pro internetovou přezentaci. Pokud se obrátíte na naše internetové studio, většinu této práce uděláme za vás. Vy jen v průběhu zakázky budete ladit to co vám předložíme ke schválení. Délka vytvoření www prezentace se tím významně zkrátí, a vy tím ušetříte spoustu svého času. A to se rozhodně vyplatí!

Profesionálně od A až do Z...

Všechny jednotlivé etapy tvorby www stránek až do ostrého provozu jsou neustále pod profesionálním dohledem. Vytvořením internetové prezentace však naše práce nekončí, právě naopak.

Aby celý proces tvorby internetové stránky měl smysl a úspěch, nastává další etapa tzv. i-Marketingu, který začíná SEO optimalizací, pokračuje reklamními kampaněmi na internetu, aby to vše vyústilo do přílivu nových zákazníků a kýženého podnikatelského úspěchu. Neváhejte nás proto s důvěrou kontaktovat!

Redesign internetových stránek

Internetové studio WEBSESSION Vám na přání provede celkovou rekonstrukci Vašich dosavadních stránek, ať už z pohledu grafiky, tak samozřejmě z hlediska optimální struktury a celkové optimalizace.

Je samozřejmostí, že napřed provedeme celkovou analýzu situace a navrhneme zákazníkovi pro něj nejvýhodnější řešení. Může se totiž stát, že redesign dosavadních www stránek bude nákladnější než vytvoření zbrusu nové webové prezentace.

Eshop

basket

K Vašim stávajícím nebo nově vytvořeným www stránkám připojíme Eshop, ve kterém Vaši zákazníci mohou pohodlně nakupovat.

Budete-li mít zájem, můžeme za výhodných podmínek převzít kompletní správu Vašeho budoucího Eshopu!

Eshop Vám můžeme vytvořit i nezávisle na www prezentaci

Základní vlastnosti eshopu:

Jazykové mutace yes
Robusní a přehledná administrace yes
Vlastní definice dopravy a platby yes
Hromadný import zboží(.csv) yes
Akční nabídky yes
Neomezené množství položek yes
Neomezené množství kategorií a podkategorií yes
Podrobná editace produktů yes
Možnost individuálního nastavení DPH yes
Vytváření informačních stránek yes
Správa objednávek yes
Možnost posílání upozornění na nové slevy zákazníkům yes
Napojení na vyhledávače zboží yes
Optimalizace pro vyhledávače yes
Pěkná URL yes
Parametry/atributy zboží (např velikosti S,M,L,XL,XXL, barva,…) yes
Kontaktní formulář yes
Automatické rozesílání e-mailů yes
Správa vlastního účtu yes
Filtrování výrobků yes
Provoz na vlastní doméně yes
Výměna partnerských odkazů yes

i-Marketing

imarketing

Pokud hodláte investovat do reklamy (a to byste opravdu měli), tak je žádoucí, aby vynaložené prostředky byly využity skutečně efektivně.

Jednou z možností velice efektivní reklamy je tzv. PPC reklama, neboli platba za proklik na Vaše stránky. Reklama se zobrazuje většinou jako součást výsledků vyhledávání známých vyhledávacích serverů Seznam a Google a dalších partnerských webů.

Platba za reklamu se tedy odvíjí od počtu skutečných návštěv Vašich stránek prostřednictvím PPC reklamy a ne od počtu nebo doby zobrazení. Cena za 1 proklik na Váš web se pohybuje již od 0,20 haléřů a výše.

Co nabízíme:

• zahájení a vedení reklamní kampaně pro Váš web
• jistotu, že Vámi vynaložené prostředky zvýší návštěvnost webu
• příliv nových zákazníků

Kvalitní reklamní kampaň musí mít i kvalitní zpětnou vazbu. Analýzu a celkové vyhodnocení provádíme skrze robusní nástroj Google Analytics, který poskytuje velké množství profesionálních metod k analýze úspěšnosti Vašeho webu.

 

 

 

© 2018 created by websession.cz
Bezpečnostní dveře   Sklopné postele